"Ми не маємо права забути" під таким гаслом в нашому класі відзначено День пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 років. Під час круглого столу учні створили 3D колосок-пам'яті та завітали до онлайн ресторану зі стравами, які готували люди під час голодомору.
👉 Онлайн-ресторан "Непораховані з 1932"
Немає коментарів:
Дописати коментар